Aktualności

Ogłoszenie

Ogłoszenie

(2022-03-04)

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją międzynarodową, informujemy że do produkcji wytwarzanych przez naszą firmę wyrobów, nie  były i nie są wykorzystywane tworzywa sztuczne pochodzące od producentów rosyjskich. Na dzień dzisiejszy nie występują u nas opóźnienia wywołane obecną sytuacją - wszelkie zamówienia realizowane są zgodnie z potwierdzonymi terminami realizacji.

Jednocześnie informujemy iż podjęliśmy decyzję, że nie będziemy realizowali zamówień od firm mających siedzibę na terytorium Rosji.

Kierownictwo

Biuro nieczynne w dn. 9-12.11.2021

(2021-11-09)

Uprzejmie informujemy, że z powodów osobistych, biuro firmy będzie nieczynne w dniach 9-12 listopada 2021. Prosimy w tym czasie o kontakt drogą mailową, bądź przez formularz kontaktowy. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Kontakt z nami w dn. 23-27 listopada

Kontakt z nami w dn. 23-27 listopada

(2020-11-23)

Z uwagi na uszkodzenie linii telefonicznej w okolicach naszej siedziby, w celu kontaktu z nami prosimy o kontakt mailowy, bądź przez formularz kontaktowy. Przepraszamy za utrudnienia.

Dostępne opakowania

Dostępne opakowania

(2020-07-03)

W związku z licznymi zapytaniami, uprzejmie informujemy że posiadamy możliwość szybkiego dostarczenia następujących rodzajów opakowań:

  • butelki 60 ml białe HDPE z nakrętką
  • butelki 100 ml białe HDPE z atomizerem, nakrętką zwykłą, nakrętką z zakraplaczem.

Jeżeli poszukujecie Państwo takich opakowań, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym w celu ustalenia szczegółów.

Komunikat w sprawie zapytań.

Komunikat w sprawie zapytań.

(2020-04-27)

W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą i związanym z tym zwielokrotnieniem ilości napływających zapytań ofertowych, informujemy że mogą występować przejściowe opóźnienia w otrzymywaniu przez Państwa odpowiedzi. Nasz dział handlowy dokłada wszelkich starań by udzielać Państwu odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie, niemniej jednak nie zawsze jest to możliwe. W pierwszej kolejności obsługiwane są zapytania na ilości hurtowe. 

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość.

Działalność w trakcie epidemii koronoawirusa

Działalność w trakcie epidemii koronoawirusa

(2020-03-14)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na występującą epidemię koronawirusa, mając na uwadze odpowiedzialność społeczną oraz troskę o zdrowie naszych pracowników, do odwołania wprowadzamy ograniczenia w zakresie dostępu osób trzecich na teren naszego zakładu. W tym czasie na teren zakładu nie będą wpuszczani handlowcy firm trzecich, nie będą się odbywać spotkania z naszymi klientami. W tym okresie w tych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Przyjmowanie dostaw oraz wydawanie towaru odbywa się przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa  - min. stosowanie środków ochrony osobistej, zachowania odstępu, ograniczenia kontaktu do minimum.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Kierownictwo

 

więcej...
Zapytania klientów detalicznych

Zapytania klientów detalicznych

(2020-03-27)

Szanowni Państwo.

W związku z licznie pojawiającymi się w ostatnim zapytaniami, uprzejmie informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży detalicznej produkowanych przez nas wyrobów - butelek, atomizerów, sprzętu medycznego . W sprawie zapytań dotyczących zakupów hurtowych, prosimy o przesłanie zapytania przez formularz kontaktowy bądź kontakt telefoniczny. 

Informacja o terminowości produkcji

Informacja o terminowości produkcji

(2020-02-26)

Uprzejmie informujemy, że w naszej firmie nie występują i na dzień dzisiejszy nie przewidujemy występowania opóźnień w produkcji spowodowanych epidemią koronawirusa. Wszystkie zamówienia realizowane są  na czas tj. w terminach wskazanych w potwierdzeniu zamówienia.

Wszystkie nasze produkty: butelki, nakrętki, atomizery, produkowane są na miejscu w Warszawie, przy wykorzystaniu surowców produkcji polskiej.

więcej...

Opakowania biodegradowalne w naszej ofercie

(2019-05-30)

Informujemy, że do naszej oferty produkcyjnej dołączyły opakowania biodegradowalne. Butelki produkowane z surowców biodegradowalnych są bardzo przyjazne dla środowiska - dzięki zastosowanym do produkcji surowcom opakowanie może zostać poddane kompostowaniu.

więcej...

Mody w opakowaniach

(2019-02-25)

Obecność na rynku producentów opakowań, wymaga bieżącego śledzenia trendów rynkowych, obserwowania co oferują największe światowe firmy z branży. Butelki i  zamknięcia ulegają modom tak samo jak np. ubrania.

więcej...
Nowe zamknięcie - zakraplacz

Nowe zamknięcie - zakraplacz

(2019-01-07)

Informujemy że wraz z początkiem roku wdrożyliśmy do naszej oferty produkcyjnej nowe zamknięcie - zakraplacz / kroplomierz z gwintem 18/415. Zamknięcie to zostało zaprojektowane by pasowało do wszystkich produkowanych przez nas butelek z gwintem 18/415. 

więcej...
Firma KUMED na Polsko-Emirackim forum gospodarczym
Jaka jest rola opakowania?

Jaka jest rola opakowania?

(2018-10-15)

Opakowanie wydaje się dla przeciętnego człowieka tak oczywistym i naturalnym elementem produktu, że w zasadzie mało kto, prócz producenta, świadomie poświęca mu na dłużej uwagę.

więcej...
Przerwa urlopowa

Przerwa urlopowa

(2018-07-25)

Uprzejmie informujemy, że w dniach 13.08 - 05.09.2018 r. w naszej firmie trwa przerwa urlopowa.

 

więcej...
Targi Packaging Innovations 2018

Targi Packaging Innovations 2018

(2018-04-19)

Serdecznie dziękujemy Państwu za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Packaging Innovations 2018 w Warszawie. Było nam bardzo miło gościć Państwa na naszym stoisku...

Kontakt z nami w dniu 14.09.2017 r.

(2017-09-12)

Uprzejmie informujemy iż w dniu 14 września 2017 z powodu remontu linii energetycznej mogą wystąpić problemy z kontaktem telefonicznym na nasz numer stacjonarny. W tych dniach prosimy o kontakt mailowy bądź przez formularz kontaktowy. Przepraszamy za niedogodności.

Targi Packaging Innovations w Warszawie 17-18.04.2018
Packaging Innovations 2017  - podziękowanie
Packaging Innovations 2017 w Warszawie - zaproszenie